Умивальник REA Kelly Mini 410 REA-U8196 410 мм
Фото 13 |
REA Kelly Mini 410 REA-U8196 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Kelly Mini 410 REA-U8196 410 мм
Усі ціни 11 →Раковина накладна Rea Kelly mini 41 см білий глянцевий REA-U8196 | 2 534 грн. |
Умивальник накладний REA U8196 KELLY MINI 410x310x130мм прямокутний білий | 2 534 грн. |
Раковина накладна Rea Kelly Мini белый (REA-U8196) REA-U8196 | 2 534 грн. |
Rea умивальник Rea Kelly mini 31x41 white (REA-U8196) | 2 534 грн. |
Умивальник (раковина) REA KELLY MINI накладний REA-U8196 | 2 534 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →