Умивальник Duravit D-Code 070545 450 мм
Фото 2 |
Duravit D-Code 070545 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Duravit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Duravit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Duravit D-Code 070545 450 мм
Duravit D-Code Умивальник для рук 450 мм 07054500002 | 2 399 грн. |
Раковина підвісна Duravit D-Code 45 х 34 см 07054500002 | 2 100 грн. |
Умивальник підвісний Duravit D-Code 45x34 см, Білий (07054500002) | 3 529 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →