Диск Japan Racing SL01 9,5x19/5x120 ET40 DIA72,6
Відео 16Фото 90 | від 15 599 до 18 954 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Japan Racing SL01 43
Характеристики
Japan Racing SL01 9,5x19/5x120 ET40 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Japan Racing 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Japan Racing.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Japan Racing SL01 9,5x19/5x120 ET40 DIA72,6
Сортувати
Диски Japan Racing SL01 9,5x19 5x120 ET40 DIA72,6 (gold) | 15 869 грн. |
Japan Racing SL01 (R19 W9.5 PCD5x120 ET40 DIA72.6) gold | 15 965 грн. |
JAPAN RACING SL01 matt black (R19 W9.5 PCD5x120 ET40 DIA72.6) | 15 599 грн. |
Japan Racing SL01 (9.5J x 19 5x120 ET40 DIA72.6) Gold | 16 284 грн. |
Japan Racing Japan Racing SL01 9.5x19 5x120 ET40 DIA72.6 Gold | 16 200 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі