Акустична система JBL L52 Classic
Відео 11Фото 11 |
JBL L52 Classic |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JBL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JBL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JBL L52 Classic
Усі ціни 33 →JBL L52 Classic Black (JBLL52CLASSICBLK) офіційна гарантія | 33 499 грн. |
Полочна акустика JBL L52 Classic Orange (JBLL52CLASSICORG) пара JBLL52CLAS | 33 999 грн. |
JBL L52 Classic Blue (JBLL52CLASSICBLU) | 33 999 грн. |
Акустичні колонки JBL L52 Classic Black (JBLL52CLASSICBLK) | 26 999 грн. |
JBL Synthesis L52 Classic (JBLL52CLASSICORG) Orange JBLL52CLASSICORG | 33 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →