Акустична система JBL Control 1 Pro
Відео 2Фото 3 |
JBL Control 1 Pro |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JBL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JBL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JBL Control 1 Pro
Усі ціни 26 →JBL Control 1 Pro White (C1PRO-WH) (пара) C1PRO-WH-pair | 7 759 грн. |
Акустична система Jbl Control 1PRO | 4 220 грн. |
Акустическая система Jbl Control 1PRO | 4 205 грн. |
JBL Professional Control 1 Pro (pair) (C1PRO-PAIR) Black C1PRO-PAIR | 7 759 грн. |
JBL Control 1Pro Control1Pro | 7 759 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →