Акустична система JBL L82 Classic
Відео 17Фото 13 |
JBL L82 Classic |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JBL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JBL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JBL L82 Classic
Усі ціни 45 →JBL L82 Classic Black (JBLL82CLASSICBLK) офіційна гарантія | 79 999 грн. |
Акустика JBL L82 Classic Black (JBLL82CLASSICBLK) пара JBLL82CLASSICBLK | 79 999 грн. |
JBL L82 Classic Black (JBLL82CLASSICBLK) | 79 999 грн. |
JBL Synthesis L82 Classic (JBLL82CLASSICORGEU) Orange JBLL82CLASSICORGEU | 79 999 грн. |
JBL L82 Classic Glossy Black (JBLL82CLASSICBG) JBLL82CLASSICBG | 89 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →