Литий диск JH H961 8x18/5x112 ET35 DIA66,6
від 5 795 до 6 810 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації JH H961 1
Характеристики
JH H961 8x18/5x112 ET35 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JH 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JH.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити JH H961 8x18/5x112 ET35 DIA66,6
Сортувати
JH H961 8x18 5x112 ET35 DIA66.6 BM | 6 049 грн. |
Диски JH H961 8x18 5x112 ET35 DIA66,6 (BM) | 6 019 грн. |
JH JH H961 8x18 5x112 ET35 DIA66.6 BM | 6 134 грн. |
Диск JH H961 BM R18 W8,0 PCD5x112 ET35 DIA66,6 | 5 930 грн. |
Диски JH H961 8x18 5x112 ET35 DIA66,6 (BM) | 5 795 грн. |
JH H961 (R18 W8 PCD5x112 ET35 DIA66,6) 1942557 | 5 975 грн. |
Диск JH H961 8x18 5x112 ET35 DIA66.6 BM | 6 810 грн. |
Закрити
Схожі