Литий диск Replica RX586 8x18/5x112 ET40 DIA66,6
від 5 674 до 6 470 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Replica RX586 1
Характеристики
Replica RX586 8x18/5x112 ET40 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica RX586 8x18/5x112 ET40 DIA66,6
Сортувати
Диски Replica Audi (RX586) 8x18 5x112 ET40 DIA66,6 (GMF) | 5 674 грн. |
REPLICA Легковий диск REPLICA Audi RX586 GMF R18 W8 PCD5x112 ET40 DIA66.6 | 6 293 грн. |
Replica Audi (RX586) GMF (R18 W8.0 PCD5x112 ET40 DIA66.6) | 6 470 грн. |
Replica Replica Audi RX586 8x18 5x112 ET40 DIA66.6 GMF | 5 962 грн. |
Replica Audi RX586 GMF R18 W8 PCD5x112 ET40 DIA66.6 | 6 440 грн. |
Replica Audi RX586 (R18 W8 PCD5x112 ET40 DIA66,6) 1910803 | 5 807 грн. |
Replica Audi RX586 GMF R18 W8 PCD5x112 ET40 DIA66.6 | 6 448 грн. |
Replica Audi RX586 8x18 5x112 ET40 DIA66.6 GMF | 6 072 грн. |
Закрити
Схожі