Умивальник Jika Mio-N H8127161001041 800 мм
Фото 6 |
Jika Mio-N H8127161001041 |
|
Модель Jika Mio-N H8127131001041 з покриттям Jika Perla (спрощує обслуговування умивальника та продовжує термін його служби).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jika 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jika.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jika Mio-N H8127161001041 800 мм
Умивальник підвісний JIKA Mio H8127160001041 800x450x150мм прямокутний біл | 10 623 грн. |
Раковина JIKA Mio-N 80 см (H8127160001041) H8127160001041 | 9 073 грн. |
Умивальник Jika Mio 800х450 мм (H8127160001041) | 11 394 грн. |
Умивальник підвісний JIKA Mio H8127160001041 800x450x150мм прямокутний біл | 10 623 грн. |
Модификації Jika Mio-N H8127161001041
Ціни на Jika Mio-N H8127161001041 |
---|---|---|---|---|
Jika Mio-N H8127130001041 600 мм | від 2 940 грн. | 5 пропозицій | ||
Jika Mio-N H8127140001041 650 мм | від 3 260 грн. | 4 пропозиції | ||
Jika Mio-N H8127161001041 800 мм | від 9 073 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →