Литий диск Zorat 252 6,5x15/5x112 ET40 DIA73,1
Фото 3 | від 3 340 до 3 837 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):73.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Zorat 252 1
Характеристики
Zorat 252 6,5x15/5x112 ET40 DIA73,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat 252 6,5x15/5x112 ET40 DIA73,1
Сортувати
Диски ZW 252 6,5x15 5x112 ET40 DIA73,1 (SP) | 3 384 грн. |
Zorat Wheels 252 6.5x15 5x112 ET40 DIA73.1 SP | 3 340 грн. |
Zorat Wheels 252 6.5x15 5x112 ET40 DIA73.1 SP | 3 511 грн. |
Диск ZW 252 silver polished R15 W6,5 PCD5x112 ET40 DIA73,1 | 3 446 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels 252 6.5x15 5x112 ET40 DIA73.1 SP | 3 456 грн. |
Диск Zorat Wheels 252 6.5x15 5x112 ET40 DIA73.1 SP | 3 837 грн. |
Закрити
Схожі