Витяжка Kaiser AT-8435 Eco нержавіюча сталь (041561)
Kaiser AT-8435 Eco нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kaiser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kaiser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kaiser AT-8435 Eco нержавіюча сталь
Усі ціни 11 →KAISER AT 8435 Eco | 25 399 грн. |
Вытяжка kaiser at 8435 Eco | 29 071 грн. |
Витяжка Kaiser AT 8435 Eco 137-01 | 27 499 грн. |
Кухонная вытяжка Kaiser AT 8435 Eco | 25 555 грн. |
Kaiser AT 8435 Eco | 26 990 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →