Витяжка Kaiser AT-6438 FW Eco білий
Kaiser AT-6438 FW Eco білий потужна білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kaiser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kaiser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kaiser AT-6438 FW Eco білий
Усі ціни 11 →KAISER AT 6438 FW Eco | 24 599 грн. |
Вытяжка Kaiser at 6438 fw Eco | 28 225 грн. |
Витяжка Kaiser AT 6438 FW Eco 125-01 | 26 699 грн. |
Кухонная вытяжка Kaiser AT 6438 FW Eco | 26 699 грн. |
Kaiser AT 6438 FW Eco | 24 890 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Kaiser AT-6438 FW Eco
Ціни на Kaiser AT-6438 FW Eco |
---|---|---|---|---|
Kaiser AT-6438 FW Eco білий | від 24 599 грн. | 11 пропозицій | ||
Kaiser AT-6438 F Eco чорний | від 23 043 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →