Літня шина Petlas ProGreen PT525 215/60 R16 95V
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Petlas ProGreen PT525 215/60 R16 95V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas ProGreen PT525 215/60 R16 95V
Усі ціни 29 →Шина Petlas Progreen PT525 215/60 R16 95V | 2 415 грн. |
Petlas Progreen PT525 215/60 R16 95V | 2 374 грн. |
Petlas ProGreen PT525 215/60 R16 95V | 2 703 грн. |
Petlas Progreen PT525 (215/60R16 95V) | 2 414 грн. |
Летние шины Petlas Progreen PT-525 215/60 R16 95V 1001329891 | 2 538 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →