Мийка високого тиску Karcher HD 10/25-4 S (1.286-902.0)
Відео 3Фото 4 |
Karcher HD 10/25-4 S |
|
Потужна, ефективна і продуктивна мінімийка, головним чином націлена на інтенсивне і/або регулярне використання, в тому числі і професійне. В основі пристрою знаходиться потужний трифазний електродвигун потужністю 9,2 кВт, міцна латунна головка блоку циліндрів і керамічний поршень. Вбудована електронна система контролює робочі показники пристрою і автоматично відключає його в разі низького діапазону напруги або перенапруги.
Мийка високого тиску Karcher HD 10/25-4 S здатна забезпечити подачу водяного струменя під тиском в межах від 30 до 250 бар при максимальній витраті 1000 л/ч.забір води з здійснюється із зовнішньої ємності, в якості якої можуть використовуватися відра, бочки або навіть природні водойми. При цьому вся вода проходить через систему фільтрації. Є також вбудована ємність для хімії об'ємом 6 л. завдяки вертикальній конструкції ця машина займає менше місця, якщо порівнювати з технікою аналогічної потужності, а також нею максимально просто маневрувати, завдяки наявності двох коліс з боків корпусу. Втім, довжина армованого шланга високого тиску у цій моделі становить 10 м, що позбавляє від необхідності часто пересувати пристрій з місця на місце.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Купити Karcher HD 10/25-4 S
Усі ціни 14 →KARCHER HD 10/25-4 (1.286-902.0) | 99 106 грн. |
Мойка высокого давления Karcher HD 10/25-4 S Classic (1.367-402.0) | 83 999 грн. |
Мийка високого тиску (мінімийка) Karcher HD 10/25-4 S 1.286-954.0 | 108 609 грн. |
Karcher HD 10/25-4 S 1.286-954.0 | 105 960 грн. |
Karcher HD 10/25-4 S | 135 259 грн. |
- 4-полюсний трифазний електродвигун з водно-повітряним охолодженням
- Захист від перекручування шланга