Мийка високого тиску Karcher HD 10/21-4 S
Відео 2Фото 3 |
Karcher HD 10/21-4 S |
|
Ця мийка високого тиску дозволить економити сили і час при збиранні забруднених поверхонь. Відмінна продуктивність і солідна надійність дають можливість легко усувати будь-які засмічення, навіть засохлі і добре в'ївся. Ця модель працює з тиском в діапазоні 30-230 бар, при цьому створюється натиск води 1000 л/ч.подібний рівень продуктивності дозволяє використовувати апарат для очищення виробничих приміщень, різної техніки та обладнання.
Мийка високого тиску Karcher HD 10/21-4 s оснащується потужним 3-фазним двигуном на 8000 Вт. Для роботи такого апарату необхідна електромережа 400 В.натомість прилад пропонує хороший натиск і максимальну стабільність роботи. Такий пристрій легко потягне багатогодинні сеанси прибирання без тривалих зупинок. На вхід насоса можна подавати теплу воду, нагрів до 60 °C. передбачений вбудований фільтр, завдяки чому воду можна брати як з трубопроводу, так і резервуара. У цій моделі є вбудований бак для миючого засобу. Додатково є можливість набирати чистячу хімію зі стороннього резервуара. Пістолет розпилювача Easy-Press пом'якшує віддачу напору, що дозволяє натискати кнопку спуску і утримувати механізм без зайвих зусиль. Мийка високого тиску зробить прибирання максимально результативною!
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Купити Karcher HD 10/21-4 S
Усі ціни 12 →KARCHER HD 10/21-4 S (1.286-916.0 ) | 81 596 грн. |
Мойка высокого давления Karcher HD 10/21-4 S Classic (1.367-401.0) | 76 999 грн. |
Апарат високого тиску Karcher HD 10/21-4 S 1.286-916.0 | 93 199 грн. |
Мийка високого тиску (мінімийка) Karcher HD 10/21-4 S Classic 1.367-401.0 | 83 107 грн. |
Karcher HD 10/21-4 S Classic 1.367-401.0 | 81 080 грн. |
Наше підприємство займається випуском синтетичних миючих засобів. Ми виготовляємо як рідкі форми, так і порошки. Виробництво сипких форм, незважаючи на дотримання регламенту, та норм охорони праці, це дуже запилений процес. Причому пил цей є той самий пральний порошок, що використовується в автоматичних пральних машинках. Вона товстим шаром осідає у виробничих приміщеннях, а й постійно з'являється у адміністративно-господарських. Саме для її прибирання і купили цей потужний мийний апарат високого тиску. Цей апарат може забезпечувати робочий тиск 210 бар, що еквівалентно тиску стовпа води висотою 2100 метрів. Просто фантастична величина, яка дозволяє формувати струмінь з диким натиском і такою ж дикою миючою здатністю. Користуватися такою енергією потрібно з розумом і акуратно, подібна сила на близькій відстані може сильно травмувати шкіру людини (сам, звичайно, не пробував, але відео в youtube дивився). А ось для миття промислових конструкцій та приміщень такий тиск це великий і жирний плюс. Обробляємо металоконструкції, бетон, товстолистові полімерні матеріали, наприклад, лінолеум (тонколистовий струмінь рве на шматки). Струмінь регулюється сопловою насадкою і так само може перетворюватися на віяло або конус, що розширюється. Вимиває всюдисущий пил з будь-яких, найдальших куточків. Сам апарат зроблено якісно та з розумом. Зовні товстий стійкий ударостійкий пластик і зручні конектори, а всередині металокерамічний насос високого тиску, здатний відпрацювати не одну сотню годин. Висока потужність передбачає роботу тільки від мережі трифазного струму з напругою 380-400 вольт, тому електричного кабелю деяких місцях просто не вистачало. Електрики зробили спеціальний подовжувач. |
- Двигун з повітряним/водяним охолодженням
- Захист від перекручування шланга
- Довжина розпилюючої трубки — 105 см