Мийка високого тиску Karcher HD 7/17 M PU (1.151-950.0)
Фото 5 |
Karcher HD 7/17 M PU |
|
Стаціонарний агрегат високого тиску для щільної інтеграції у виробничі процеси. Модель підлягає як горизонтальній, так і вертикальній установці завдяки триточковій системі кріплень на задній «кормі». Забір води мийка виробляє з централізованого водопроводу або отдельностоящих резервуарів. Насос Karcher HD 7/17 M PU захищений від попадання бруду фільтром тонкого очищення. Пристрій підключається до трифазних мереж електроживлення 400 В.потужний силовий агрегат «під капотом» у моделі має латунну головку блоку циліндрів.
Спільно з ним працює в поті чола трьохпоршнева аксіальна помпа з продуктивністю перекачування водних мас до 700 л/год. Вода подається з сопла розпилювального пістолета агрегату під сильним напором до 255 бар, що дозволяє відмити найбільш стійкий бруд з оброблюваних поверхонь. Модель може похвалитися зразковою ремонтопридатністю. А ось приналежності для мийки підбираються індивідуально — стандартний набір аксесуарів в комплектацію агрегату не входить.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Купити Karcher HD 7/17 M PU
Усі ціни 7 →KARCHER HD 7/17 M PU (1.151-950.0) | 32 393 грн. |
Мойка высокого давления Karcher HD 7/17 M Pu (St) (1.151-950.0) | 36 999 грн. |
Апарат високого тиску Karcher HD 7/17 M Pu (St) 1.151-950.0 | 36 999 грн. |
Пилосос Karcher Hd 7/17 M St 1.151-950.0 | 42 517 грн. |
Karcher HD 7/17 M PU (1.151-950.0) HD7/17MPU(1.151-950.0) | 36 999 грн. |
Karcher Hd 7/17 M St 1.151-950.0 | 41 480 грн. |
Karcher Hd 7/17 M St 1.151-950.0 | 43 554 грн. |
- Трьохпозиційне сопло з ручним перемиканням
- Захист від перекручування шланга
- Довжина розпилюючої трубки — 85 см
- Точкову струмінь високо тиску
- Віялову струмінь високо тиску
- Віялову струмінь малого тиску, для нанесення миючих засобів