Мийка високого тиску Karcher K 7 Pure Home (1.447-007.0)
Відео 1Фото 13 |
Karcher K 7 Pure Home |
|
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher K 7 Pure Home
Усі ціни 6 →Мінімийка високого тиску Karcher K7 Pure Home 1.447-007.0 | 22 919 грн. |
Мийка високого тиску (мінімийка) Karcher K7 Pure Home 1.447-007.0 | 32 144 грн. |
Karcher K7 Pure Home 1.447-007.0 | 31 360 грн. |
Karcher K7 Pure Home 1.447-007.0 | 32 928 грн. |
Мінімийка високого тиску Karcher K7 Pure Home 1.447-007.0 | 22 909 грн. |
Минимойка высокого давления Karcher K7 Pure Home 1.447-007.0 | 22 915 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →