Каструля Kela Cailin 10962
Фото 4 |
Kela Cailin 10962 9 л13.5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kela 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kela.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kela Cailin 10962
Усі ціни 31 →Каструля з кришкою KELA Cailin 12.75 л (10962) 10962 | 5 139 грн. |
Каструля з кришкою Kela Cailin 28 см 13.5 л срібляста (10962) | 5 529 грн. |
KELA CAILIN (10962) | 3 442 грн. |
Кастрюля Kela Cailin 28 см 13.5 л (10962) | 5 253 грн. |
Каструля Kela Cailin 28 см 13.5 л (10962) | 5 253 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Kela Cailin 10962
Ціни на Kela Cailin 10962 |
---|---|---|---|---|
Kela Cailin 10961 | від 2 949 грн. | 4 пропозиції | ||
Kela Cailin 10962 | від 2 947 грн. | 33 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →