Каструля Kela Cailin 10961
Фото 4 |
Kela Cailin 10961 9 л13.5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kela 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kela.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kela Cailin 10961
Каструля з кришкою kela Cailin, 24 см, 9,0 л (10961) | 3 065 грн. |
Kela 10961 | 3 298 грн. |
Kela Cailin 24 см 9.0 л (10961) Cailin24см9.0л(10961) | 2 949 грн. |
Каструля Kela Cailin 9.0 л (10961) | 3 587 грн. |
Модификації Kela Cailin 10961
Ціни на Kela Cailin 10961 |
---|---|---|---|---|
Kela Cailin 10961 | від 2 949 грн. | 4 пропозиції | ||
Kela Cailin 10962 | від 2 947 грн. | 33 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →