Сковорідка Kela Cailin 11675 28 см
Фото 3 |
Kela Cailin 11675 24 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kela 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kela.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kela Cailin 11675 28 см
Усі ціни 25 →Сковорода KELA Cailin. 28 см (11675) Сковорода KELA Cailin. 28 см (11675) | 2 269 грн. |
Сковорода Kela Cailin, 28 см (11675) | 2 439 грн. |
KELA CAILIN (11675) | 2 127 грн. |
Kela Cailin, 28см (11675) | 2 318 грн. |
KELA CAILIN (11675) | 2 116 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Kela Cailin 11675
Ціни на Kela Cailin 11675 |
---|---|---|---|---|
Kela Cailin 11674 24 см | від 1 499 грн. | 1 пропозиція | ||
Kela Cailin 11675 28 см | від 2 041 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →