Сковорідка Kela Stoneline 15475 24 см
Фото 3 |
Kela Stoneline 15475 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kela 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kela.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kela Stoneline 15475 24 см
Усі ціни 12 →Сковорода Kela Stoneline 24см (15475) | 2 819 грн. |
Сковорода без крышки Kela Stoneline 24 см 15475 | 3 089 грн. |
Kela 15475 | 3 444 грн. |
Сковорода KELA Stoneline, 24 см (15475) | 1 999 грн. |
Сковорода Kela Stoneline 24 см (15475) | 3 429 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Kela Stoneline 15475
Ціни на Kela Stoneline 15475 |
---|---|---|---|---|
Kela Stoneline 15474 20 см | від 1 599 грн. | 32 пропозиції | ||
Kela Stoneline 15475 24 см | від 1 999 грн. | 15 пропозицій | ||
Kela Stoneline 15476 28 см | від 2 579 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →