Кухонна мийка Franke Urban UBG 620-78 114.0574.972 780x500
Фото 8 |
Franke Urban UBG 620-78 114.0574.972 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Urban UBG 620-78 114.0574.972 780x500
Усі ціни 72 →Кухонна мийка Franke Urban UBG 620-78 чорний 114.0699.237 | 10 214 грн. |
Franke Franke Urban UBG 620-78 Black Edition (114.0699.237) 114.0699.237 | 11 008 грн. |
Кухонная мойка Franke Urban UBG 620-78 (114.0701.790) гранитная - врезная | 10 332 грн. |
Franke Urban UBG 620-78 | 10 496 грн. |
Кухонна мийка Franke UBG 620-78 чорний матовий 114.0631.514 | 10 578 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →