Литий диск KESKIN KT15 Speed 8x18/5x120 ET35 DIA72,6
Відео 3Фото 14 | від 8 067 до 10 682 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації KESKIN KT15 Speed 18
Характеристики
KESKIN KT15 Speed 8x18/5x120 ET35 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KESKIN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KESKIN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KESKIN KT15 Speed 8x18/5x120 ET35 DIA72,6
Сортувати
Keskin KT15 Speed R18 W8 PCD5x120 ET35 DIA72.6 Silver | 9 467 грн. |
Keskin KT15 SPEED (8J x 18 5x120 ET35 DIA72.6) На замовлення з Європи. | 9 857 грн. |
Keskin KT15 W8.0 R18 PCD5x120 ET35 DIA72.6 BLP | 10 258 грн. |
Keskin KT15 Speed R18 W8 PCD5x120 ET35 DIA72.6 Black Lip Polished KT158018 | 8 067 грн. |
Keskin KT15 Speed R18 W8 PCD5x120 ET35 DIA72.6 Black Lip Polished | 8 348 грн. |
Keskin KT15 Speed R18 W8 PCD5x120 ET35 DIA72.6 black lip polished | 10 682 грн. |
Диски Keskin KT15 Speed 8x18 5x120 ET35 DIA72,6 (black lip polished) (1000 | 8 181 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі