Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Диски   /   KFZ

Штампований диск KFZ 9337 7x16/4x108 ET32 DIA65

Фото - Диск KFZ 9337 (7x16/4x108 ET32 DIA65)
Порівняти ціни 3 →
Діаметр (R):16 "
Болтовка (PDC):4 болта (ів), 108 мм
ЦО (DIA):65 мм
Виліт (ET):32 мм
в списокмої списки
Модифікації KFZ 9337 1
Характеристики
KFZ 9337 7x16/4x108 ET32 DIA65
Ширина диска
7 "
Діаметр
16 "
Кріпильних отворів
4 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
108 мм
Виліт
32 мм
Діаметр центрального отвору
65 мм
Тип
штамповані
Матеріал
сталеві
Можливі кольори
чорний
Дата додавання на E-Katalog
червень 2016
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KFZ 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KFZ.
Де купити KFZ 9337 7x16/4x108 ET32 DIA65

ALST (KFZ) 9337 W7.0 R16 PCD4x108 ET32 DIA65.0 Black

Gumma.uaЗ нами 5 років (Харків)
Поскаржитись
3 759 грн.

Диски KFZ 9337 R16 W7 PCD4x108 ET32 DIA65 ID321906

Маркетплейс: Rozetka.ua  ВІЛС МАКС З нами 7 років (Київ)
Поскаржитись
6 089 грн.

Диск ALST (KFZ) 9337 W7.0 R16 PCD4x108 ET32 DIA65.0 Black

Маркетплейс: Rozetka.ua  GMA З нами 7 років (Київ)
Поскаржитись
3 872 грн.

Динаміка цін на KFZ 9337 7x16/4x108 ET32 DIA65