Штампований диск KFZ 9535 6x16/5x112 ET50 DIA57,1
від 2 614 до 2 862 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації KFZ 9535 1
Характеристики
KFZ 9535 6x16/5x112 ET50 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KFZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KFZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KFZ 9535 6x16/5x112 ET50 DIA57,1
Сортувати
Стальные диски ALST (KFZ) 9535 R16 W6 PCD5x112 ET50 DIA57.1 (black) 100112 | 2 752 грн. |
ALST (KFZ) 9535 6x16 5x112 ET50 DIA57 Black | 2 614 грн. |
Диски ALST (KFZ) 9535 6x16 5x112 ET50 DIA57,1 (black) | 2 718 грн. |
KFZ 9535 (R16 W6.0 PCD5x112 ET50 DIA57) черный | 2 625 грн. |
ALST (KFZ) 9535 6x16 5x112 ET50 DIA57 Black | 2 773 грн. |
Диск KFZ 9535 black R16 W6,0 PCD5x112 ET50 DIA57 | 2 704 грн. |
ALST (KFZ) ALST (KFZ) 9535 6x16 5x112 ET50 DIA57 Black | 2 650 грн. |
Сталеві диски ALST (KFZ) 9535 R16 W6 PCD5x112 ET50 DIA57.1 (black) | 2 862 грн. |
Закрити
Схожі