Набір інструментів KING TONY 6314MR
KING TONY 6314MR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KING TONY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KING TONY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KING TONY 6314MR
Усі ціни 14 →Набор торцевых 6-гранных головок 22-50 мм 3/4" King Tony в кейсе, 14 шт 63 | 7 599 грн. |
Набор инструмента King Tony 3/4" 14ед. 6РТ (6314MR12) | 9 460 грн. |
Набор головок KING TONY 3/4" 14 шт. шестигранных CHROME (6314MR12) 6314MR1 | 8 163 грн. |
Набір інструментів KING TONY 3/4" 14 шт. шестигранних CHROME (6314MR12) 63 | 9 460 грн. |
King Tony Zestaw kluczy nasadowych 3/4" 14szt. 6314MR12 | 12 218 грн. |
ще 9 пропозицій
Модельні відмінності:
- Модель 6014MR — торцеві голівки 12 граней
- Модель 6314MR — торцеві голівки 6 граней
РекомендуємоПорівняти в таблиці →