Карта пам'яті Kingston SD Canvas Select Plus 32 ГБ (SDS2/32GB)
Відео 10 |
Kingston SDHC Canvas Select Plus 32Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Чудові дешеві карти пам'яті, які підійдуть для всього! Особисто я використовую їх для фотозйомки та їх вистачає Досить бюджетні, але водночас швидкі карти пам'яті ( реальне читання та запис по 85 мб/с) Їх просто немає Едуард Сундуков: користуюся Kingston SDHC Canvas Select Plus 64Gb кілька місяців |
Тягне фото мкс. якості від моєї дзеркалки та відео в 4к. Швидкість, обсяг Кілька разів випадково заблокував її перемикачем на корпусі. Думав, що зламалася |
Показано 2 з 3 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації Kingston SD Canvas Select Plus
Ціни на Kingston SD Canvas Select Plus |
---|---|---|---|---|
Kingston SD Canvas Select Plus 32 ГБ | від 239 грн. |
Kingston SD Canvas Select Plus 64 ГБ | від 271 грн. | 22 пропозиції | ||
Kingston SD Canvas Select Plus 128 ГБ | від 403 грн. | 24 пропозиції | ||
Kingston SD Canvas Select Plus 256 ГБ | від 664 грн. | 27 пропозицій | ||
Kingston SD Canvas Select Plus 512 ГБ | від 1 515 грн. | 24 пропозиції |