Літня шина Kleber Dynaxer UHP 235/40 R19 96Y
Відео 3Фото 16 |
Виберіть розмір шин
Kleber Dynaxer UHP 235/40 R19 96Y 235/40 R19 96 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kleber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kleber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kleber Dynaxer UHP 235/40 R19 96Y
Усі ціни 32 →Шина Kleber Dynaxer UHP 235/40 R19 96Y XL | 5 920 грн. |
Kleber Dynaxer UHP 235/40 R19 96Y XL | 6 230 грн. |
Kleber Dynaxer UHP (235/40R19 96Y) | 5 809 грн. |
Летние шины Kleber Dynaxer UHP 235/40 ZR19 96Y XL 1001438289 | 5 774 грн. |
Kleber Dynaxer UHP 235/40 R19 96Y XL | 6 529 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kleber Dynaxer UHP 235/40 R19 96Y
Ціни на Kleber Dynaxer UHP 235/40 R19 96Y |
---|---|---|---|---|
Kleber Dynaxer UHP 235/40 R19 96Y | від 5 653 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →