Змішувач Kludi Ambienta 532450575
Kludi Ambienta 532450575 |
|
Купується окремо прихована частина для одноважільного змішувача (арт. 38243)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi Ambienta 532450575
Усі ціни 20 →Змішувач для раковини одноважеля настінний прихований Kludi Ambienta хром | 12 104 грн. |
Kludi Kludi Ambienta 532450575 | 13 137 грн. |
Змішувач для раковини прихованого монтажу Kludi Ambienta (532450575) 53245 | 10 735 грн. |
Змішувач для умивальника Kludi Ambienta (532450575) | 13 499 грн. |
Kludi Kludi змішувач для умивальника AMBIENTA, 226 мм настінного монтажу - | 9 196 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →