від 4 917 грн.для прийняття душу, одноважільний, вбудований, Німеччина
від 17 000 грн.душова система, змішувач: одноважільний, верхній душ: 152 мм, комплект: ручний душ (душова лійка), змішувач, стійка, шланг, кріплення ручного душу
від 10 270 грн.для умивальника, одноважільний, вбудований, струмінь: глибина 170 мм
від 11 799 грн.вбудовується, душова система, змішувач: одноважільний, верхній душ: 152 мм, режимів 1, комплект: ручний душ (душова лійка), змішувач, шланг, кріплення ручного душу
від 8 999 грн.для кухні, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 285 мм, глибина 202 мм, Німеччина
від 21 669 грн.вбудовується, душова система, змішувач: термостатичний, з кнопкою, лійка: режимів 1, верхній душ: 152 мм, режимів 1, комплект: ручний душ (душова лійка), змішувач, шланг, кріплення ручного душу
від 6 767 грн.для умивальника, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 109 мм, глибина 133 мм, Німеччина
від 11 500 грн.вбудовується, душова система, змішувач: одноважільний, лійка: режимів 1, верхній душ: 152 мм, режимів 1, комплект: ручний душ (душова лійка), змішувач, шланг, кріплення ручного душу
від 10 247 грн.для умивальника, одноважільний, настільний монтаж, окремостоячий, струмінь: висота 247 мм, глибина 180 мм, Німеччина
від 18 573 грн.вбудовується, душова система, змішувач: одноважільний, лійка: режимів 1, верхній душ: 250 мм, режимів 1, комплект: ручний душ (душова лійка), змішувач, шланг, кріплення ручного душу
від 9 233 грн.для ванни, для прийняття душу, одноважільний, без душової лійки, вбудований, Німеччина, гарантія 5 років
від 17 955 грн.вбудовується, душова система, змішувач: одноважільний, лійка: режимів 1, верхній душ: 250 мм, режимів 1, комплект: ручний душ (душова лійка), змішувач, шланг, кріплення ручного душу
від 39 899 грн.для ванни, для прийняття душу, одноважільний, підлоговий, струмінь: висота 850 мм, глибина 298 мм, нахил 15 °, Німеччина, гарантія 5 років
від 3 991 грн.для прийняття душу, одноважільний, настінний монтаж, Німеччина
від 9 560 грн.для біде, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 85 мм, глибина 112 мм
від 5 346 грн.для ванни, для прийняття душу, одноважільний, без душової лійки, вбудований, Німеччина
від 10 920 грн.для прийняття душу, одноважільний, настінний монтаж, Німеччина
від 20 000 грн.для кухні, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 158 мм, глибина 234 мм, пружинний вилив, Німеччина
від 11 880 грн.для умивальника, одноважільний, настільний монтаж, окремостоячий, струмінь: висота 250 мм, глибина 180 мм
від 32 000 грн.для ванни, для прийняття душу, одноважільний, вбудований, струмінь: висота 84 мм, глибина 220 мм