Змішувач Kludi E2 492970575
Відео 1Фото 6 |
Kludi E2 492970575 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi E2 492970575
Усі ціни 14 →Змішувач для раковини Kludi E2 змішувач хром 492970575 | 14 738 грн. |
Kludi Kludi E2 XXL 120 492970575 | 14 387 грн. |
Kludi Kludi Змішувач Е2 раковина, хром - 492970575 | 11 241 грн. |
Змішувач для умивальника Kludi E2, хром (492970575) | 14 387 грн. |
Змішувач KLUDI E2 (492970575) | 12 043 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →