Змішувач Kludi E2 496550575
Kludi E2 496550575 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi E2 496550575
Kludi Kludi E2 496550575 | 10 685 грн. |
Змішувач для душа Kludi E2 вбудований, хром (496550575) | 10 685 грн. |
Kludi E2 496550575 | 10 179 грн. |
Смеситель скрытого монтажа Kludi E2 496550575 | 10 945 грн. |
Смеситель встраиваемый для душа Kludi E2 однорычажный хром 496550575 | 7 930 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →