Змішувач Kludi E2 492950575
Kludi E2 492950575 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi E2 492950575
Усі ціни 14 →Змішувач для раковини Kludi E2 змішувач хром 492950575 | 15 771 грн. |
Kludi Kludi E2 XXL 120 492950575 | 15 396 грн. |
Kludi Kludi Змішувач Е2 раковина, гідрозатвір, хром - 492950575 | 12 353 грн. |
Змішувач для умивальника Kludi E2 з донним клапаном, хром (492950575) | 15 396 грн. |
Змішувач KLUDI E2 (492950575) | 13 932 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →