Змішувач Kraus Virtus KEF-15501
Фото 3 |
Kraus Virtus KEF-15501 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraus Virtus KEF-15501
Усі ціни 10 →Змішувач для умивальника Kraus Virtus KEF-15501CH | 5 024 грн. |
Змішувач для умивальника Kraus Virtus KEF-15501CH | 5 024 грн. |
Змішувач для раковини KRAUS (KEF-15501CH) KEF-15501CH | 4 974 грн. |
Змішувач для раковини KRAUS VIRTUS однорычажный, цвет хром KEF-15501CH | 5 024 грн. |
Смеситель для ванной Kraus KEF-15501CH | 4 271 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →