Змішувач Kludi E2 490230575
Kludi E2 490230575 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi E2 490230575
Змішувач для раковини Kludi E2 змішувач хром 490230575 | 11 899 грн. |
Змішувач для умивальника Kludi E2 з донним клапаном, хром (490230575) | 5 979 грн. |
Змішувач для раковини KLUDI E 490230575 | 11 066 грн. |
Смеситель для раковины Kludi E2 однорычажный хром 490230575 | 8 620 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →