Ванна Knief Fresh 180x80 см
Фото 3 |
Knief Fresh Wall 180x80 0100-231-06 |
|
Захист від УФ-випромінювання. Ванна поставляється з докладним шаблоном для прокладки комунікацій.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Knief 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Knief.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Knief Fresh 180x80 см
Усі ціни 6 →Пристінна ванна Knief Fresh Wall 0100-231-06 | 65 000 грн. |
Ванна акрилова KNIEF FRESH WALL180x80 білий, глянцевий + Click-Clack зі ви | 94 640 грн. |
Пристінна ванна Knief Fresh Wall 0100-231-06 | 65 000 грн. |
Пристенная ванна Knief Fresh Wall 0100-231-06 | 41 000 грн. |
Ванна акрилова окрема KNIEF FRESH WALL180x80 білий, глянцевий (010003106/0 | 69 905 грн. |
Ванна акрилова окрема KNIEF FRESH WALL180x80 + щілинний перелив (0100231 / | 64 205 грн. |
Модификації Knief Fresh
Ціни на Knief Fresh |
---|---|---|---|---|
Knief Fresh 180x80 см | від 41 000 грн. | 6 пропозицій | ||
Knief Fresh 180x80 см кутова | від 62 816 грн. | 10 пропозицій | ||
Knief Fresh 180x80 см окремостояча | від 38 998 грн. | 5 пропозицій |
Рекомендуємо