Змішувач Koller Pool Round Arc RA 0700
Фото 3 |
Koller Pool Round Arc RA 0700 Round Arcбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Koller Pool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Koller Pool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Koller Pool Round Arc RA 0700
Усі ціни 7 →Змішувач для ванни Koller Pool Round Arc хром RA0700 | 3 199 грн. |
Змішувач для ванни Koller Pool Round Arc хром RA0700 | 4 736 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із довгим виливом KOLLER POOL Round Arc | 3 199 грн. |
Koller Pool Koller Pool Round Arc змішувач універсальний для ванни - RA070 | 3 199 грн. |
Змішувач-кран для ванни KOLLER POOL Round Arc RA0700 | 3 199 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із довгим виливом KOLLER POOL Round Arc | 3 199 грн. |
Змішувач для ванни KOLLER POOL Round Arc RA0700 | 2 389 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →