Змішувач Koller Pool Round Arc RA H0045
Koller Pool Round Arc RA H0045 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Koller Pool Round Arc RA H0045
Набір гігієнічного душа Koller Pool Round Arc хром RAH0045 | 3 783 грн. |
Набір гігієнічного душа Koller Pool Round Arc хром RAH0045 | 3 740 грн. |
Комплект для гігієнічного душу Koller Pool Round Arc (RAH0045) | 4 450 грн. |
Набір гігієнічного душа Koller Pool Round Arc хром RAH0045 | 3 783 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →