Змішувач Koller Pool Round Arc RA 0500
Koller Pool Round Arc RA 0500 |
|
Змішувач має хромоване покриття з трьох шарів: міді (10 мкм), нікелю (10 мкм), хрому (0.25 мкм). Аератор Neoperl (Німеччина) економить до 40% води.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Koller Pool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Koller Pool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Koller Pool Round Arc RA 0500
Змішувач для кухні Koller Pool Round Arc хром RA0500 | 3 814 грн. |
Koller Pool Koller Pool Raund Arc змішувач для кухні RA0500 | 3 813 грн. |
Змішувач кухонний KOLLER POOL Round Arc RA 0500 | 3 835 грн. |
Кухонний змішувач Koller Pool Round Round Arc для миття 35 мм RA0500 | 3 456 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →