Змішувач Koller Pool Round Arc RA 0100
Koller Pool Round Arc RA 0100 Round Arcбез ручного душу |
|
Змішувач має хромоване покриття з трьох шарів: міді (10 мкм), нікелю (10 мкм), хрому (0.25 мкм).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Koller Pool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Koller Pool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Koller Pool Round Arc RA 0100
Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом KOLLER POOL Round Ar | 3 843 грн. |
Koller Pool Koller Pool Raund Arc змішувач для ванни і душа RA0100 | 3 843 грн. |
Змішувач-кран для ванни KOLLER POOL Round Arc RA 0100 | 3 843 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом KOLLER POOL Round Ar | 3 843 грн. |
Змішувач для ванни Koller Pool Round Arc RA0100 | 2 512 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →