Умивальник Kolo Runa 35 L82735 350 мм (L82735000)
Kolo Runa 35 L82735 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Runa 35 L82735 350 мм
Усі ціни 10 →Раковина підвісна KOLO Rekord 45 см L82735000 | 870 грн. |
Раковина Kolo Runa (L82735000) L82735000 | 870 грн. |
Раковина підвісна для ванної 450мм x 400мм KOLO RUNA білий L82735000 | 857 грн. |
Раковина Kolo Runa 35 см (L82735000) L82735000 | 870 грн. |
Kolo Kolo RUNA умивальник кутовий з отвором, з переливом 35*45 см - L82735 | 793 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →