Унітаз Kolo Runa L89208 (L89208000)
Kolo Runa L89208 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Runa L89208
Усі ціни 14 →Унітаз-компакт Kolo Runa із сидінням Soft Close L89208000 | 4 998 грн. |
Унітаз-компакт підлоговий білий KOLO RUNA кришка мікроліфт випуск в стіну | 4 800 грн. |
Kolo Kolo Runa L89208000 | 4 761 грн. |
Унітаз-компакт Kolo Runa з бачком та кришкою Soft-Close (L89208000) L89208 | 4 998 грн. |
Kolo Kolo Runa дюропластове (плавне опускання) - L89208000 | 4 570 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →