Умивальник Kolo Runa 50 L81950 500 мм (L81950000)
Фото 3 |
Kolo Runa 50 L81950 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Runa 50 L81950 500 мм
Усі ціни 8 →Раковина на тумбу KOLO Runa 50 см L81950000 | 1 317 грн. |
Раковина на тумбу KOLO Runa 50 см L81950000 | 1 317 грн. |
Kolo Kolo Раковина меблева RUNA 50см з/о (UKR) - L81950000 | 1 185 грн. |
Умивальник Kolo Runa 50 меблевий (L81950000) | 1 317 грн. |
Раковина меблева RUNA 50см з/о (UKR) модель Runa L81950000 | 1 186 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Kolo Runa 50 L81950
Ціни на Kolo Runa 50 L81950 |
---|---|---|---|---|
Kolo Runa 50 L81950 500 мм | від 1 185 грн. | 8 пропозицій | ||
Kolo Runa 60 L81960 600 мм | від 1 488 грн. | 9 пропозицій | ||
Kolo Runa 70 L81970 700 мм | від 1 808 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →