Умивальник Kolo Idol 50 M11150 495 мм (М11150000U)
Фото 3 |
Kolo Idol 50 M11150 495 мм545 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Idol 50 M11150 495 мм
Усі ціни 17 →Раковина підвісна Kolo Idol (M1115000U) M1115000U | 900 грн. |
Умивальник підвісний для ванної 495мм x 410мм KOLO IDOL білий напівкругла | 864 грн. |
Раковина Kolo Idol 50 см (M1115000U) M1115000U | 900 грн. |
Раковина KOLO IDOL (M1115000U) 200471 | 900 грн. |
Kolo Kolo IDOL умивальник з отвором з переливом 50*41 см - M1115000U | 778 грн. |
ще 12 пропозицій
Додаткові функції і можливості умивальника Kolo Idol 50 M11150:
- Додатково комплектується п'єдестал або напівп'єдестал
- арт. M11150 — з отвором під змішувач
- арт. 11151 — без отвору під змішувач
Модификації Kolo Idol 50 M11150
Ціни на Kolo Idol 50 M11150 |
---|---|---|---|---|
Kolo Idol 50 M11150 495 мм | від 777 грн. | 17 пропозицій | ||
Kolo Idol 55 M11155 545 мм | від 859 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →