Умивальник Kolo Runa 70 L81970 700 мм
Фото 3 |
Kolo Runa 70 L81970 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Runa 70 L81970 700 мм
Усі ціни 12 →Раковина Kolo Runa 70 (L81970000) L81970000 | 1 899 грн. |
Kolo Kolo Runa L81970000 | 1 809 грн. |
Умивальник підвісний у ванну 700мм x 480мм KOLO RUNA білий напівкругла L81 | 1 823 грн. |
Раковина Kolo Runa 70 см (L81970000) L81970000 | 1 899 грн. |
Мебельный умывальник с центральным отверстием KOLO RUNA (L81970000) 196041 | 1 899 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Kolo Runa 70 L81970
Ціни на Kolo Runa 70 L81970 |
---|---|---|---|---|
Kolo Runa 50 L81950 500 мм | від 1 186 грн. | 9 пропозицій | ||
Kolo Runa 60 L81960 600 мм | від 1 489 грн. | 9 пропозицій | ||
Kolo Runa 70 L81970 700 мм | від 1 735 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →