Зимова шина Goodyear Ultra Grip Ice Plus 195/60 R15 88T
Відео 4Фото 8 |
Goodyear Ultra Grip Ice Plus 195/60 R15 88T |
|
Спрямована зимова шина флагманського рівня для широкого переліку легкових автомобілів. В основі моделі лежить малюнок протектора у формі «ялинки» з гіллястою дренажною системою для швидкого самоочищення контактної плями. Канавки для відведення води та талих снігових мас пущені від центрального нерозривного ребра жорсткості до плечових зон. Блоки протектора Goodyear Ultra Grip Ice Plus 195/60 R15 88T містять призматичні та зигзагоподібні вирізи - ламелі.
Прорізи першого порядку забезпечують підвищену жорсткість блоків, що важливо для чуйної керованості на сухих поверхнях, другого типу - "вгризаються" своїми гострими гранями в засніжені або зледенілі покриття. Протектор у моделі двошаровий, виконаний за технологією DualCapCompound. Верхній шар протектора має підвищену еластичність, надаючи шині можливість чудово адаптуватися під різні типи покриттів, нижній більш жорсткий. Він наділяє гуму хорошими експлуатаційними показниками та значно підвищує зносостійкість. Зазначимо, що оригінальна модель UltraGrip Ice Plus випускалася з 2010 до 2012 року. Однак у 2018 році її перевипустили з удосконаленою формулою гумосуміші та трішки видозміненим дизайном (принаймні так заявляє компанія Goodyear).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Купити Goodyear Ultra Grip Ice Plus 195/60 R15 88T
Усі ціни 19 →Шина GoodYear Ultra Grip Ice Plus 195/60 R15 88T | 2 205 грн. |
Goodyear UltraGrip Ice+ 195/60 R15 88T | 2 197 грн. |
Goodyear UltraGrip Ice+ 195/60 R15 88T | 2 131 грн. |
Goodyear Ultra Grip Ice Plus (195/60R15 88T) | 2 209 грн. |
Зимние шины Goodyear UltraGrip Ice+ 195/60 R15 88T 145746 | 2 282 грн. |
0 3 13 49 |
При езде со скоростью 50-70км/ч данная резина хорошо держит хорошо снег, снежную кашу, по укатанному снегу и льду уже немного начинает сносить, но при адекватной скорости в 40км/ч на таком покрытии едет отлично. Резина отлично работает примерно до температуры +7, дальше начинает уже становится очень мягкой и плавать. Ещё сразу заметно, что резина довольно шумная. Большим плюсом для наших дорог являются жесткие боковины, которые хорошо держат ямы: резину сразу не ведёт, грыжи не лезут, корд не вылазит, но и злоупотреблять этим не стоит. Ещё шины очень зависимы от давления. Качаю шины передние 2.2 Атм, задние 2.4 Атм, как написано в паспорте к машине. Если перекачать, то они становятся дубовыми, все камушки и неровности сразу чувствуются и значительно ухудшается боковой держак у машины и практически при каждом торможении срабатывает ABS, а если недокачать, то машина начинает плавать по дороге, будто открутилось колесо. нормальная цена, хорошо держит дорогу в различные условия, крепкие боковины. шумная, очень зависима от давления в шинах. Владимир И: користуюся Goodyear Ultra Grip Ice Plus 185/65 R14 86T кілька місяців |
Користуюсь 3 сезони. Буду далі купувати 1. Для снігу, те що треба. Проїхав на передньому приводі сніг 30 см глибиною поки не нагорнув вище бампера.2. Дуже тиха 3. В мороз добра для сухого асфальту 1. Дійсно слабка для проколів. Їжджу по одній дорозі на літній Bridges tone I зимовій Goodyear, так от зимову вже тричі латав2. На спущеному колесі далеко не заїдеш. 2 км і шину викидати.3. На льоді з ABS - не гальмуЄ! Andriy Tanchak: користуюся Goodyear Ultra Grip Ice Plus місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
После айс поставил айс 2. У меня шкода рапид 1.6 с абс, есп и т.д. На любом покрытии не проскальзывает, в повороты заходит уверенно, нет бокового сноса. В поворот я вхожу не более 40-50 км/ч. Хорошая проходимость по снегу и льду. Особенно меня удивило в небольшую горку. По льду бывало я даже на шипах буксовал - тут этого нет. Еще хочу отметить что неплохо ведет себя в снежной каше. описал в комментарии по большому счету их нет користуюся Goodyear Ultra Grip Ice Plus місяць і більше рекомендую купити обов'язково |