Зимова шина Kormoran Stud Extreme 175/70 R14 84T
Відео 3Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Kormoran Stud Extreme 175/70 R14 84T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kormoran 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kormoran.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kormoran Stud Extreme 175/70 R14 84T
Kormoran Stud Extreme 175/70 R14 84T (під шип) | 1 881 грн. |
Kormoran Stud Extreme (175/70R14 84T) | 1 686 грн. |
Kormoran Stud Extreme 175/70 R14 84T (під шип) | 1 867 грн. |
Kormoran Stud Extreme 175/70 R14 84T (под шип) | 1 882 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →