Стрем'янка Krause 120410 85 см
Фото 5 |
Krause 120410 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krause 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krause.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krause 120410 85 см
Усі ціни 6 →Драбина алюмінієва KRAUSE Dopplo 5 щаблів 120410 | 2 850 грн. |
Стремянка Krause Dopplo 2x5 | 2 982 грн. |
Стрем'янка двостороння KRAUSE Dopplo (2х5 сходинок) (120410) 120410 | 2 699 грн. |
Драбина двостороння Krause Dopplo 5 щаблів (120410) | 2 850 грн. |
Драбина двостороння Krause Dopplo 2х5 сходів | 3 000 грн. |
Драбина двостороння KRAUSE Dopplo (2х5 сходинок) (120410) | 2 834 грн. |
Модификації Krause 120410
Ціни на Krause 120410 |
---|---|---|---|---|
Krause 120397 45 см | від 1 810 грн. | 7 пропозицій | ||
Krause 120403 65 см | від 2 340 грн. | 6 пропозицій | ||
Krause 120410 85 см | від 2 699 грн. | 6 пропозицій | ||
Krause 120359 110 см | від 3 578 грн. | 5 пропозицій | ||
Krause 120434 160 см | від 3 900 грн. | 1 пропозиція | ||
Krause 120441 185 см | від 5 100 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →