Стрем'янка VIRASTAR Hardwork 2x4 130 см (WSL00004)
Фото 5 | 2 530 грн. Купити! Дерев'яна драбина будівельна Virastar Stepper 2х4 (WSL00004).Instrumenti.com.uaМенше року (Київ) Поскаржитись |
VIRASTAR Hardwork 2x4 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VIRASTAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VIRASTAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації VIRASTAR Hardwork 2x4
Ціни на VIRASTAR Hardwork 2x4 |
---|---|---|---|---|
VIRASTAR Hardwork 2x4 130 см | від 2 530 грн. | 1 пропозиція | ||
VIRASTAR Hardwork 2x5 160 см | від 3 066 грн. | 2 пропозиції | ||
VIRASTAR Hardwork 2x6 190 см | від 3 655 грн. | 3 пропозиції | ||
VIRASTAR Hardwork 2x7 220 см | від 4 217 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →