Стрем'янка VIRASTAR Step Stool 2x7 146 см (DR125ALDD7)
Фото 3 |
VIRASTAR Step Stool 2x7 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VIRASTAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VIRASTAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VIRASTAR Step Stool 2x7 146 см
Двостороння алюмінієва драбина VIRASTAR STEP STOOL 2X7 сходинок (DR125ALDD | 2 999 грн. |
Стрем'янка двостороння VIRASTAR Step Stool 2x7 сходинок (DR125ALDD7) | 2 999 грн. |
Двостороння алюмінієва стрем'янка Virastar Step Stool 2x7 сходинок, 125 кг | 3 438 грн. |
Двухсторонняя алюминиевая стремянка VIRASTAR Step Stool 2x7 ступеней, 125 | 2 899 грн. |
Модификації VIRASTAR Step Stool 2x7
Ціни на VIRASTAR Step Stool 2x7 |
---|---|---|---|---|
VIRASTAR Step Stool 2x2 39 см | від 890 грн. | 1 пропозиція | ||
VIRASTAR Step Stool 2x3 61 см | від 1 130 грн. | 1 пропозиція | ||
VIRASTAR Step Stool 2x4 82 см | від 1 756 грн. | 1 пропозиція | ||
VIRASTAR Step Stool 2x5 103 см | від 1 990 грн. | 1 пропозиція | ||
VIRASTAR Step Stool 2x7 146 см | від 2 899 грн. | 4 пропозиції | ||
VIRASTAR Step Stool 2x8 167 см | від 3 793 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →